Компания Лабиринт в Запорожье
Описание
«Лабиринт» – это весело, азартно и познавательно одновременно!
Всего выбрано игр:
9+ 3–15

7-12 3–10


Поліна Олексіївна Дементьєва
(любитель)Квест в реальности В логове паука
Дуже добре,святкували останній дзвоник,дітям дуже сподобалось!!!

Юлія Демешко
(новачок)Квест в реальности В логове паука
Відмічали день народження донечки 10 років. Все сподобалося, нам всім було весело, діти залишилися також задоволені. Особливо зайшла гра Мафія, діти грали вперше, залишилися під приємним враженням. Окрема подяка за неї ведучому пану Роману))

Оксана Зинчук
(новачок)Квест в реальности В логове паука
Святкували день народження доньки 12 років. Святкування у Логові ПАВУКА залишило просто неймовірні враження! 🕷️
Діти були у захваті від атмосфери, цікавих завдань та пригод. Усе було організовано дуже круто, весело та захопливо — емоції незабутні! Окремо дуже сподобалась гра в Мафію — було надзвичайно цікаво, весело та атмосферно! Діти ще довго обговорювали гру та свої емоції після неї 😊 І навіть батьки залишилися у захваті від гри в Мафію!
Особлива подяка чудовому ведучому Роману 👏
Він з перших хвилин підтримував настрій, заряджав позитивом і зробив свято по-справжньому яскравим та веселим. Видно, що людина любить свою справу.
Дякуємо всій команді Логова ПАВУКА за чудовий день народження та море позитивних емоцій! Обов’язково повернемося ще! 🕸️✨

Екатерина Нежальская
(любитель)Квест в реальности В логове паука
Святкували сину День народження,11 років. Все дуже сподобалось, дякую за організацію 🙂
Тетяна
(новачок)Квест в реальности В логове паука
Відмічали день народження сина, були діти віком від 8 до 12 років - всі були у захваті від квестів (особливо від "логова павука"). Дуже сподобалася гра в Мафію, і батькі, і діти весело сміялися і с захопленням вгадували кто може бути мафією. Якщо будуть інші квести залюбки прийдемо ще. Рекомендую відвідати це місце

Маким Бережной
(новачок)Квест в реальности В логове паука
Святкували ДР доньки. Усім дуже сподобалося. Пане Роман дійсно може згуртувати дітей.

Анжела Руденко
(любитель)Квест в реальности В логове паука
Святкували день народження сина 10 років, все сподобалось, діти пройшли квест, пограли в мафію, Роман знайшов підхід, було весело і дітям і дорослим.

Екатерина Квас
(любитель)Квест в реальности В логове паука
Відзначали день народження сина (9 років) у компанії друзів (від 7 до 11 років). У захваті були всі і дорослі і діти.
Велике спасибі організатору Роману. Так весело в гру Мафію ми ще ніколи не грали. Сміялися, кричали, уходити не бажали.
Всім сподобалося дуже і дітям і дорослим.

алина Крайнова
(гуру)Квест в реальности В логове паука
Залишились приємно вражені!Дітям дуже сподобалось!Роман-людина,яка знає як підняти настрій дітям,та їх батькам!Дякую!

Евгения Семенчук
(новачок)Квест в реальности В логове паука
Святкували день народження сина.
Дуже сподобалось і дітям і дорослим.
Без уваги ніхто не залишився.
Діти у захваті від лабіринту та інших розваг.
Вікторія
(новачок)Квест в реальности В логове паука
Святкували день народження дитини, було дуже весело, все сподобалося, діти були в захваті. Окрема подяка пану Роману, гра "Мафія"- це щось неймовірне. Дякую велике за свято
Галина
(новачок)Квест в реальности В логове паука
Відзначали останній день літа у квест-кімнаті "Лігво павука".Діти залишилися дуже задоволеними.Дякуємо пану Роману за уважність і небайдужість.Було цікаво! Пограли. Поспілкувалися. Гарно провели вільний час!

Мария Барабанова
(новачок)Квест в реальности В логове паука
Дочці відмічали 10 років,діти залишилися в захваті від свята,квест,ігри,мафія,все дуже атмосферно♥️

Лена Ополонец
(новачок)Квест в реальности В логове паука
Дуже рекомендую, весело було і дітям і батькам. Ведучий цікавий, не залишить гостей без уваги. Велике Вам ДЯКУЮ. Прийдемо ще, обов'язково!
Дарина
(любитель)Квест в реальности В логове паука
Св'яткували День Народження дитини в квест кімнаті "Логово Павука" сказати, що нам сподобалося, це не сказати нічого.
Із самого початку нас зустрів організатор квесту Роман, перед самим квестом він зміг занурити всіх гостей в атмосферу інтриги і зацікавленості. Діти прослухавши всі правила із нетерпінням і цікавістю що їх очікує побігли проходити квест. Після квесту всім гостям запропонували пограти в гру "Мафія", діти і дорослі грали вперше, виявилося що це дуже захоплююча, цікава і весела гра. В квест кімнаті час пройшов непомітно, весело і емоційно. Окрему подяку хочеться висловити Роману-це дуже позитивна людина, яка змогла створити атмосферу і інтриги, і цікавості, і зарядила всіх гостей позитивними емоціями. Дуже сподобалося в квест кімнаті "Логово Павука" і тепер знаємо куди ідти на наступні квести. ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!!!!
Руслана
(новачок)Квест в реальности В логове паука
Молодша сестричка мала день народження і наша сім'я думала довго, як саме його провести. Цього року вирішили зводити сестру і її друзів у Логово.
Усім дуже сподобалося, не хотіли уходити :) Дякуємо організаторам:)
Оксана
(новачок)Квест-анимация Охотники за цветом
Рекомендуюємо, квест сподобався. Саме для такого віку. Діти в захваті, хочуть ще пригод. Обслуговування на найвищому рівні. Дyже затишна зона відпочинкy.
Юлія
(новачок)Квест в реальности В логове паука
Дуже сподобалося. Святкували моє десятиріччя. Друзям сподобалося, дуже весело. Дякую Роману за свято.
Тетяна
(новачок)Квест-анимация Охотники за цветом
День народження дитини був суперовий! Ігри як для дівчаток так і для матусь з дітьми були крутезні! Рекомендую завітати.
Ірина
(новачок)Квест в реальности В логове паука
Щира подяка організаторам, які створи атмосферу свята. Всі діти завзято проходили завдання, а "Мафія" - взагалі, щось неймовірне! Діти отримали велике задоволення, досхочу накричалися, ніхто не нудьгував. Витримка пана Романа та вміння згуртувати і зацікавити різних дітей заслуговують найвищої оцінки. Дякую за гарний настрій, який Ви подарували нашим діткам в так складний для них період, за їх щирі посмішки, за їх щасливі очі. Дуже рада, що в нашому незламному Запоріжжі є таке місце і такі люди.
Катерина
(новачок)Квест в реальности В логове паука
Отмечали день рождение сына, 9 лет. Друзья были возраста от 8 до 12лет, всем очень понравилось. Спасибо огромное Роману за выдержку ) Лети были на столько активный, что на следующий день все разговаривали шепотом , после всех криков, вищгов. Огромный плюс, что квест нахрдится в бомбоубежище

Ирина Горовая
(любитель)Квест в реальности В логове паука
Дуже класний нестандартний квест, велика територія, суперовий ведучий Роман зумів організувати дітей різного віку (від 7 до 14 років), усім було весело, всі задоволені. Дякуємо за веселий день народження!
Марина
(любитель)Квест в реальности В логове паука
Святкували день народження. Були діти 10-12 років. Усі задоволені. Окрема подяка Роману за захоплюючу гру у "мафію". Дітям сподобалось, це головне для батьків.

Елена Шмыгля
(любитель)Квест-анимация Охотники за цветом
ДУЖЕ ВСЕ СПОДОБАЛОСЬ.Діти були в захваті ще довго.Привітний персонал,який вміє працювати з дітками.Дуже дуже вдячні